Dr. Bahar Çuhacı Çakır

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

İrfan Baştuğ Cad./Kurtdereli Sok., Ziraat, 06110 Altındağ/Ankara  Ankara
Ankara Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Hematoloji, Onkoloji Eğitim Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bahar Çuhacı Çakır Hakkında

Bahar Çuhacı Çakır Kimdir?

Dr. Bahar Çuhacı Çakır, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Bahar Çuhacı Çakır, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Bahar Çuhacı Çakır Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Bahar Çuhacı Çakır tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Bahar Çuhacı Çakır kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. B Çuhacı Çakır ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Bahar Çuhacı Çakır için nasıl randevu alabilirim?
Dr. B Çuhacı Çakır şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Bahar Çuhacı Çakır ile anlaşmalı?
Bahar Çuhacı Çakır kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Bahar Çuhacı Çakır nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Bahar Çuhacı Çakır Ankara Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Hematoloji, Onkoloji Eğitim Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Bahar Çuhacı Çakır hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Bahar Çuhacı Çakır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Bahar Çuhacı Çakır için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Bahar Çuhacı Çakır muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Bahar Çuhacı Çakır hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. B Çuhacı Çakır ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Bahar Çuhacı Çakır hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. B Çuhacı Çakır hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.