Dr. Aziz Bocutoğlu, İzmir, Dahiliye - İç Hastalıkları

Dr. Aziz Bocutoğlu

Dahiliye - İç Hastalıkları, Gastroenteroloji - İzmir

Kolonoskopi (Kalın Bağırsağın İçine Bakma), Divertiküler Bağırsak Hastalığı (Divertikülozis), Sindirim Sistemi Kanamaları

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

1420 Sokak No:3 A:-B Kahramanlar  Konak, İzmir
İgem Gastroenteroloji Dal Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Aziz Bocutoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Aziz Bocutoğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. A Bocutoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Aziz Bocutoğlu için nasıl randevu alabilirim?

Dr. A Bocutoğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Aziz Bocutoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Aziz Bocutoğlu İgem Gastroenteroloji Dal Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Aziz Bocutoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Aziz Bocutoğlu Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Gastroenteroloji uzmanıdır. Özofagogastroduodenoskopi, Kısmi gastrektomi, Splenektomi, Perkütan karaciğer biyopsisi, Karaciğer transplantasyonu alanlarında hizmet veriyor ve Kolonoskopi (Kalın Bağırsağın İçine Bakma), Divertiküler Bağırsak Hastalığı (Divertikülozis), Sindirim Sistemi Kanamaları, Kolorektal Polip Ve Kanserler, Gastoskopi (Midenin İçine Bakmak) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Aziz Bocutoğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Aziz Bocutoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Aziz Bocutoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. A Bocutoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Aziz Bocutoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. A Bocutoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.