Dr. Aytün Efesoy

Tıbbi Biyokimya - Antalya

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Cumhuriyet, Hastane Cad., 07900 Gazipaşa/Antalya  Antalya
Antalya Gazıpaşa Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Aytün Efesoy Hakkında

Aytün Efesoy Kimdir?

Dr. Aytün Efesoy, Tıbbi Biyokimya alanlarında faaliyet göstermektedir. Aytün Efesoy, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Aytün Efesoy Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Aytün Efesoy tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Aytün Efesoy kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Efesoy ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Aytün Efesoy için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Efesoy şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Aytün Efesoy ile anlaşmalı?
Aytün Efesoy kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Aytün Efesoy nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Aytün Efesoy Antalya Gazıpaşa Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Aytün Efesoy hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Aytün Efesoy Tıbbi Biyokimya, uzmanıdır.

Dr. Aytün Efesoy için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Aytün Efesoy muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Aytün Efesoy hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Efesoy ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Aytün Efesoy hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Efesoy hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.