Dr. Ayten Biryılmaz

Göz Hastalıkları - Kocaeli

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Yenidoğan, 41100 İzmit/Kocaeli  Kocaeli
İzmıt Seka Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ayten Biryılmaz Hakkında

Ayten Biryılmaz Kimdir?

Dr. Ayten Biryılmaz, Göz Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Ayten Biryılmaz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ayten Biryılmaz Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ayten Biryılmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ayten Biryılmaz kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Biryılmaz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ayten Biryılmaz için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Biryılmaz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ayten Biryılmaz ile anlaşmalı?
Ayten Biryılmaz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ayten Biryılmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ayten Biryılmaz İzmıt Seka Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ayten Biryılmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ayten Biryılmaz Göz Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Ayten Biryılmaz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ayten Biryılmaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ayten Biryılmaz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Biryılmaz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ayten Biryılmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Biryılmaz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.