Dr. Aytekin Topçu

Kardiyoloji - Eskişehir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Yenidoğan, 26060 Odunpazarı/Eskişehir  Eskişehir
Eskışehır Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Aytekin Topçu Hakkında

Aytekin Topçu Kimdir?

Dr. Aytekin Topçu, Kardiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Aytekin Topçu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Aytekin Topçu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Aytekin Topçu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Aytekin Topçu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Topçu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Aytekin Topçu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Topçu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Aytekin Topçu ile anlaşmalı?
Aytekin Topçu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Aytekin Topçu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Aytekin Topçu Eskışehır Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Aytekin Topçu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Aytekin Topçu Kardiyoloji, uzmanıdır.

Dr. Aytekin Topçu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Aytekin Topçu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Aytekin Topçu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Topçu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Aytekin Topçu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Topçu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.