Dr. Ayşegül Sarıbaş

Pratisyen Hekimlik - Bitlis

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (3)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Erkizan, Selçuklu Çarşısı, 13400 Ahlat/Bitlis  Bitlis
Bıtlıs Ahlat Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hüsrev Paşa, 1222. Sk., 13000 Bitlis Merkez/Bitlis  Bitlis
Bitlis Halk Sağlığı Müdürlüğü

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ayşegül Sarıbaş Hakkında

Ayşegül Sarıbaş Kimdir?

Dr. Ayşegül Sarıbaş, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Ayşegül Sarıbaş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ayşegül Sarıbaş Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ayşegül Sarıbaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ayşegül Sarıbaş kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Sarıbaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ayşegül Sarıbaş için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Sarıbaş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ayşegül Sarıbaş ile anlaşmalı?
Ayşegül Sarıbaş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ayşegül Sarıbaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ayşegül Sarıbaş Aile HekimliğiBıtlıs Ahlat Devlet HastanesıBitlis Halk Sağlığı Müdürlüğü bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ayşegül Sarıbaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ayşegül Sarıbaş Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Ayşegül Sarıbaş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ayşegül Sarıbaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ayşegül Sarıbaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Sarıbaş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ayşegül Sarıbaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Sarıbaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.