Dr. Ayşegül Olalı Küçükarap

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Konya

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Hocacihan Saray, Saray Cd. No:1, 42080 Selçuklu/Konya  Konya
Başkent Üniversitesi Konya Uygulama Ve Araştırma Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ayşegül Olalı Küçükarap Hakkında

Ayşegül Olalı Küçükarap Kimdir?

Dr. Ayşegül Olalı Küçükarap, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Ayşegül Olalı Küçükarap, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ayşegül Olalı Küçükarap Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ayşegül Olalı Küçükarap tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ayşegül Olalı Küçükarap kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Olalı Küçükarap ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ayşegül Olalı Küçükarap için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Olalı Küçükarap şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ayşegül Olalı Küçükarap ile anlaşmalı?
Ayşegül Olalı Küçükarap kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ayşegül Olalı Küçükarap nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ayşegül Olalı Küçükarap Başkent Üniversitesi Konya Uygulama Ve Araştırma Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ayşegül Olalı Küçükarap hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ayşegül Olalı Küçükarap Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Ayşegül Olalı Küçükarap için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ayşegül Olalı Küçükarap muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ayşegül Olalı Küçükarap hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Olalı Küçükarap ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ayşegül Olalı Küçükarap hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Olalı Küçükarap hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.