Dr. Ayşe İşeri

Göğüs Hastalıkları - Denizli

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Cumhuriyet, Hacı İrfan Mersin Cd., 20315 Sarayköy/Denizli  Denizli
Denızlı Sarayköy Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bereketler, Servergazi Devlet Hst., 20040 Denizli Merkez/Denizli  Denizli
Denızlı Servergazı Devlet Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ayşe İşeri Hakkında

Ayşe İşeri Kimdir?

Dr. Ayşe İşeri, Göğüs Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Ayşe İşeri, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ayşe İşeri Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ayşe İşeri tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ayşe İşeri kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A İşeri ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ayşe İşeri için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A İşeri şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ayşe İşeri ile anlaşmalı?
Ayşe İşeri kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ayşe İşeri nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ayşe İşeri Denızlı Sarayköy Devlet HastanesıDenızlı Servergazı Devlet Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ayşe İşeri hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ayşe İşeri Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Ayşe İşeri için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ayşe İşeri muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ayşe İşeri hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A İşeri ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ayşe İşeri hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A İşeri hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.