Doktorun Adresi

No:, Yavuz Selim, 30 Ağustos Cd. No:39, 02400 Kahta/Adıyaman Merkez/Adıyaman  Adıyaman
Adıyaman Kahta Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ayşe Alar Hakkında

Ayşe Alar Kimdir?

Dr. Ayşe Alar, Göz Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Ayşe Alar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ayşe Alar Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 4.7)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

fan..hin
Zamanlama
İlgi
Ortam

İyi bir doktor daha önce de gitmiştim ameliyat oldum başarılı bir performans ortaya koyan bir dr memnun oldum ben böyle bir durum söz konusu olduğunda da aynı şekilde 28-05-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ayşe Alar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ayşe Alar kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Alar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ayşe Alar için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Alar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ayşe Alar ile anlaşmalı?
Ayşe Alar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ayşe Alar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ayşe Alar Adıyaman Kahta Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ayşe Alar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ayşe Alar Göz Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Ayşe Alar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ayşe Alar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ayşe Alar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Alar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ayşe Alar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Alar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.