Dr. Aynur Gülcan

Tıbbi Mikrobiyoloji - Kütahya

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

İstiklal, Okmeydanı Cd., 43040 Merkez/Kütahya Merkez/Kütahya  Kütahya
S.b. Dumlupınar Üniversitesi Kütahya Evliya Çelebi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Aynur Gülcan Hakkında

Aynur Gülcan Kimdir?

Dr. Aynur Gülcan, Tıbbi Mikrobiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Aynur Gülcan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Aynur Gülcan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Aynur Gülcan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Aynur Gülcan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Gülcan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Aynur Gülcan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Gülcan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Aynur Gülcan ile anlaşmalı?
Aynur Gülcan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Aynur Gülcan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Aynur Gülcan S.b. Dumlupınar Üniversitesi Kütahya Evliya Çelebi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Aynur Gülcan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Aynur Gülcan Tıbbi Mikrobiyoloji, uzmanıdır.

Dr. Aynur Gülcan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Aynur Gülcan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Aynur Gülcan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Gülcan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Aynur Gülcan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Gülcan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.