Doktorun Adresi

Yeni, İnönü Blv. No:1, 35900 Tire/İzmir  İzmir
İzmir Tire Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Aykut Ünal Hakkında

Aykut Ünal Kimdir?

Dr. Aykut Ünal, Acil Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. Aykut Ünal, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Aykut Ünal Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Aykut Ünal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Aykut Ünal kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Ünal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Aykut Ünal için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Ünal şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Aykut Ünal ile anlaşmalı?
Aykut Ünal kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Aykut Ünal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Aykut Ünal İzmir Tire Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Aykut Ünal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Aykut Ünal Acil Tıp, uzmanıdır.

Dr. Aykut Ünal için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Aykut Ünal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Aykut Ünal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Ünal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Aykut Ünal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Ünal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.