Dr. Ayhan Atar

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Emniyet, AÜ Tandoğan Kampüsü, 06560 Yenimahalle/Ankara  Ankara
Ankara Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ayhan Atar Hakkında

Ayhan Atar Kimdir?

Dr. Ayhan Atar, Beyin ve Sinir Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Ayhan Atar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ayhan Atar Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ayhan Atar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ayhan Atar kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Atar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ayhan Atar için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Atar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ayhan Atar ile anlaşmalı?
Ayhan Atar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ayhan Atar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ayhan Atar Ankara Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ayhan Atar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ayhan Atar Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır.

Dr. Ayhan Atar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ayhan Atar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ayhan Atar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Atar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ayhan Atar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Atar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.