Dr. Aydın Yardımcı, İstanbul, Aile Hekimliği

Dr. Aydın Yardımcı

Aile Hekimliği - İstanbul

Hepatit A Aşısı, Mesleki Enfeksiyonlar, Yaşlı Takibi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Seyitnizam Mahallesi Mevlana Caddesi No:81/83  Zeytinburnu, İstanbul
İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğü

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Aydın Yardımcı Hakkında

Aydın Yardımcı Kimdir?

Dr. Aydın Yardımcı, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Aydın Yardımcı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Aydın Yardımcı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Aydın Yardımcı kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Yardımcı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Aydın Yardımcı için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Yardımcı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Aydın Yardımcı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Aydın Yardımcı İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğü bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Aydın Yardımcı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Aydın Yardımcı Aile Hekimliği, uzmanıdır. Aile ve Çocuk Danışmanlığı, Difteri/tetanoz/aselüler boğmaca aşısı, Aşılama(immünizasyon), Diyafram yöntemi(doğum kontrol), Immunizasyon(aşılama) alanlarında hizmet veriyor ve Hepatit A Aşısı, Mesleki Enfeksiyonlar, Yaşlı Takibi, Hemoglobin A1c(Hba1c), Metabolizma hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Aydın Yardımcı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Aydın Yardımcı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Aydın Yardımcı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Yardımcı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Aydın Yardımcı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Yardımcı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.