Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili bilgilenmek için Sağlık Bakanlığı ve Türk Tabipler Birliği sitelerini ziyaret edin.
Dr. Aydın Kendirci, İstanbul, Akupunktur

Dr. Aydın Kendirci

Akupunktur - İstanbul

Anksiyete, Kronik Yorgunluk, Allerjik Rinit ve Sinüzit Tedavisi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Hakkında

Aydın Kendirci Kimdir?

Dr. Aydın Kendirci, Akupunktur alanlarında faaliyet göstermektedir. Aydın Kendirci, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Aydın Kendirci tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Aydın Kendirci kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. A Kendirci ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Aydın Kendirci için nasıl randevu alabilirim?

Dr. A Kendirci şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Aydın Kendirci nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Aydın Kendirci bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Aydın Kendirci hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Aydın Kendirci Akupunktur, uzmanıdır. Sigara bırakma, Medikal estetik, Kırışıklık tedavisi, Akupunktur Tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Anksiyete, Kronik Yorgunluk, Allerjik Rinit ve Sinüzit Tedavisi, Romatizmal Ağrılar, Nöropatik ağrılar hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Aydın Kendirci için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Aydın Kendirci muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Aydın Kendirci hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. A Kendirci ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Aydın Kendirci hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. A Kendirci hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.