Dr. Atilla Demirkasımoğlu, Ankara, Radyasyon Onkolojisi

Dr. Atilla Demirkasımoğlu

Radyasyon Onkolojisi - Ankara

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Atilla Demirkasımoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Atilla Demirkasımoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Demirkasımoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Atilla Demirkasımoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Demirkasımoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Atilla Demirkasımoğlu ile anlaşmalı?
Atilla Demirkasımoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Atilla Demirkasımoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Atilla Demirkasımoğlu Ankara Dr.abdurahman Yurtaslan Onkolojı Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Atilla Demirkasımoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Atilla Demirkasımoğlu Radyasyon Onkolojisi, uzmanıdır.

Dr. Atilla Demirkasımoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Atilla Demirkasımoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Atilla Demirkasımoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Demirkasımoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Atilla Demirkasımoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Demirkasımoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.