Dr. Atayla Gençoğlu, İstanbul, Göğüs Hastalıkları

Dr. Atayla Gençoğlu

Göğüs Hastalıkları - İstanbul

Randevu Al Değerlendir

Adres

Kazlıçeşme Mh, Belgrat Kapı yolu Cad No:1, 34020 Zeytinburnu/İstanbul, Turkey  İstanbul
İstanbul Yedıkule Göğüs Ve Cerrahı Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

nay..

Yıllardır varolan alerji problemimi Atayla hocam sayesinde atlattım. Çocukluğumda çok sayıda doktora gidip hiç bir çözüm bulamadığım rahatsızlığım Atayla hocamın teşhisi ve vermiş olduğu ilaçlar sayesinde çok kısa sürede düzeldi. Günlük yaşantımı kötü şekilde etkileyen bu rahatsızlığım tamamen bitmiş durumda. Hocama çok teşekkür ediyorum. 22-06-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Atayla Gençoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Atayla Gençoğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. A Gençoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Atayla Gençoğlu için nasıl randevu alabilirim?

Dr. A Gençoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Atayla Gençoğlu ile anlaşmalı?

Atayla Gençoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Atayla Gençoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Atayla Gençoğlu İstanbul Yedıkule Göğüs Ve Cerrahı Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Atayla Gençoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Atayla Gençoğlu Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Atayla Gençoğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Atayla Gençoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Atayla Gençoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. A Gençoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Atayla Gençoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. A Gençoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.