Dr. Asuman Kaplan Algın

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp - Antalya

Akupunktur, GAPS (bağırsak ve psikoloji-fizyoloji sendromu), Fitoterapi

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Yeşilbahçe Mah.Portakal Çiçeği Bul. Turunç Plaza No: 6/ 19  Muratpaşa, Antalya
Dr. Asuman KAPLAN ALGIN Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Asuman Kaplan Algın Hakkında

Asuman Kaplan Algın Kimdir?

Dr. Asuman KAPLAN ALGIN, lise öğrenimini 1986 yılında Antalya Lisesi'nde bitirdikten sonra Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1993 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Tıp eğitimi sırasında 1992'de İngiltere'de İngilizce Dil Programı ve Chambridge First Certificate programı için bulunmuştur.

Tıp eğitimi sonrasında 1996 yılında Nanjing Üniversitesi'nden Geleneksel Çin Tıbbı ve Akupunktur Eğitimi, 1997 yılında Pekin Üniversitesi'nden Geleneksel Çin Tıbbı ve Akupunktur Eğitimi, 1998 yılında Fransa'da Mezoterapi Eğitimi almış olan Dr. Asuman KAPLAN ALGIN, Nöral Terapi Eğitimi, Nöral Terapi IGNH Sertifikası, Akupunktur Eğitimi Eğitmenliği, Kozmetik Akupunktur Eğitimi, Ozon Uygulama Eğitimi,İnfertilite Eğitimi, Nabız Teşhisi Eğitimi, Herbal Tedavi (Fitoterapi) Eğitimi, Qigong Eğitimi, Proloterapi Eğitimi, Postüroloji Eğitimi, İmmün Toksikoloji ve Detoks Eğitimi ve CGF (Konsantre Büyüme Hormonu, CD34 Kök Hücre) Eğitimi gibi pek çok eğitim alarak sertifika sahibi olmuştur.

Dr. Asuman KAPLAN ALGIN, başarılı çalışmalarına Antalya'da bulunan özel kliniğinde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Akupunktur
 • GAPS (bağırsak ve psikoloji-fizyoloji sendromu)
 • Fitoterapi
 • Kupa Terapi
 • Hacamat Tedavisi
Tedaviler
 • Ozon Tedavisi
 • Akupunktur Tedavisi
 • GAPS (bağırsak ve psikoloji-fizyoloji sendromu)
 • Mezoterapi
 • Hacamat Tedavisi

Asuman Kaplan Algın Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Asuman Kaplan Algın tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Asuman Kaplan Algın Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Mide kanseri

  Asuman hanım eşime 10 gün önce mide kanseri tanısı kondu. ameliyat a aldılar lakin timor ün mide ve kalın bağırsak a çok fazla miktarda sardığı pankreas ve karaciğer e doğru gitmeye başladığı söylendi bu yüzden ameliyatta sadece mide den bağırsaklara köprü işlemi yapıldı. şimdi kemoterapi denenecek.... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dr. Asuman Kaplan Algın

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Antidepresan kullanıyorum ve bir çıkış istiyorum

  İyi günler asuman hanım. ben üniversite öğrencisiyim, ciddi olaylar geçirdim ve inanılmaz bir unutkanlik başladı antidepresana başladım şimdi daha iyiyim fakat eski halime tam olarak dönmek istiyorum akapunktur bu anlamda nasıl bir fayda sağlayabilir acaba, 3 hafta kadar antalyadayım bu surec tedavi... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dr. Asuman Kaplan Algın

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Asuman Kaplan Algın kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Kaplan Algın ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Asuman Kaplan Algın için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Kaplan Algın şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Asuman Kaplan Algın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Asuman Kaplan Algın Dr. Asuman KAPLAN ALGIN Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Asuman Kaplan Algın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Asuman Kaplan Algın Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp, uzmanıdır. Ozon Tedavisi, Akupunktur Tedavisi, GAPS (bağırsak ve psikoloji-fizyoloji sendromu), Mezoterapi, Hacamat Tedavisi, Nöroproloterapi alanlarında hizmet veriyor ve Akupunktur, GAPS (bağırsak ve psikoloji-fizyoloji sendromu), Fitoterapi, Kupa Terapi, Hacamat Tedavisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Asuman Kaplan Algın için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Asuman Kaplan Algın muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Asuman Kaplan Algın hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Kaplan Algın ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Asuman Kaplan Algın hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Kaplan Algın hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.