Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Asuman Gürsoy Türker Hakkında

Asuman Gürsoy Türker Kimdir?

Dr. Asuman Gürsoy Türker, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Asuman Gürsoy Türker, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Asuman Gürsoy Türker Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 1)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

nay kalkan..zyurt
Zamanlama
İlgi
Ortam

14 yaşında 1.50 boyunda 53 kilo ağırlığındaki kızıma lgs sınavına 15 gün kala kilolusun diyet yapmalısın diyerek moralini bozdu. Bir yıldır çocuklarımızın moral motivasyonunu yüksek tutmak için biz aileler çalışırken ergenlik çağındaki çocukların yüzüne bu şekilde konuşulması ne kadar doğru ¿ demek ki sadece tıp fakültesini bitirmek ile bazı şeyler çözülmüyor . 15-05-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Asuman Gürsoy Türker tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Asuman Gürsoy Türker kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Gürsoy Türker ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Asuman Gürsoy Türker için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Gürsoy Türker şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Asuman Gürsoy Türker ile anlaşmalı?
Asuman Gürsoy Türker kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Asuman Gürsoy Türker nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Asuman Gürsoy Türker Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Asuman Gürsoy Türker hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Asuman Gürsoy Türker Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Asuman Gürsoy Türker için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Asuman Gürsoy Türker muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Asuman Gürsoy Türker hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Gürsoy Türker ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Asuman Gürsoy Türker hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Gürsoy Türker hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.