Dr. Asü Çakır

Pratisyen Hekimlik - Konya

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

İhsaniye Mh., Abdül Ezel Paşa Cd. No:28, 42040 Selçuklu/Konya  Konya
Konya Beyhekım Ağiz Ve Dış Sağliği Merkezı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Asü Çakır Hakkında

Asü Çakır Kimdir?

Dr. Asü Çakır, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Asü Çakır, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Asü Çakır Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Asü Çakır tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Asü Çakır kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Çakır ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Asü Çakır için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Çakır şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Asü Çakır ile anlaşmalı?
Asü Çakır kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Asü Çakır nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Asü Çakır Konya Beyhekım Ağiz Ve Dış Sağliği Merkezı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Asü Çakır hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Asü Çakır Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Asü Çakır için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Asü Çakır muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Asü Çakır hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Çakır ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Asü Çakır hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Çakır hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.