Doktorun Adresi

Bayraklı Dede Mevkii, Türkmen mah., Hülya Koçyiğit Bulv., 09400 Kuşadası/Aydın  Aydın
Aydin Kuşadasi Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Arzu Pekrü Hakkında

Arzu Pekrü Kimdir?

Dr. Arzu Pekrü, Acil Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. Arzu Pekrü, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Arzu Pekrü Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Arzu Pekrü tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Arzu Pekrü kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Pekrü ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Arzu Pekrü için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Pekrü şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Arzu Pekrü ile anlaşmalı?
Arzu Pekrü kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Arzu Pekrü nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Arzu Pekrü Aydin Kuşadasi Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Arzu Pekrü hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Arzu Pekrü Acil Tıp, uzmanıdır.

Dr. Arzu Pekrü için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Arzu Pekrü muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Arzu Pekrü hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Pekrü ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Arzu Pekrü hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Pekrü hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.