Dr. Arhan Sonay Yılmazer

Pratisyen Hekimlik - Kocaeli

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Arhan Sonay Yılmazer Hakkında

Arhan Sonay Yılmazer Kimdir?

Dr. Arhan Sonay Yılmazer, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Arhan Sonay Yılmazer, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Arhan Sonay Yılmazer Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Arhan Sonay Yılmazer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Arhan Sonay Yılmazer kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Yılmazer ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Arhan Sonay Yılmazer için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Yılmazer şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Arhan Sonay Yılmazer ile anlaşmalı?
Arhan Sonay Yılmazer kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Arhan Sonay Yılmazer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Arhan Sonay Yılmazer Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Arhan Sonay Yılmazer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Arhan Sonay Yılmazer Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Arhan Sonay Yılmazer için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Arhan Sonay Yılmazer muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Arhan Sonay Yılmazer hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Yılmazer ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Arhan Sonay Yılmazer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Yılmazer hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.