Doktorun Adresi (2)

Teyyaredüzü Mah., Atatürk Blv. No:323, 28200 Merkez/Giresun Merkez/Giresun  Giresun
Giresun Üniversitesi Prof.dr. A. İlhan Özdemır Eğitim Ve Araştrıma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Nusratiye, Kuvai Milliye Cd. No:32, 33050 Akdeniz/Mersin  Mersin
Mersın Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Alptekin Tosun Hakkında

Alptekin Tosun Kimdir?

Dr. Alptekin Tosun, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Alptekin Tosun, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Alptekin Tosun Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Alptekin Tosun tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Alptekin Tosun kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Tosun ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Alptekin Tosun için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Tosun şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Alptekin Tosun ile anlaşmalı?
Alptekin Tosun kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Alptekin Tosun nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Alptekin Tosun Giresun Üniversitesi Prof.dr. A. İlhan Özdemır Eğitim Ve Araştrıma HastanesiMersın Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Alptekin Tosun hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Alptekin Tosun Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. Alptekin Tosun için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Alptekin Tosun muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Alptekin Tosun hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Tosun ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Alptekin Tosun hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Tosun hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.