Doktorun Adresi

Camikebir, 17600 Ezine/Çanakkale  Çanakkale
Çanakkale Ezine Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Alper Ergün Hakkında

Alper Ergün Kimdir?

Dr. Alper Ergün, Genel Cerrahi alanlarında faaliyet göstermektedir. Alper Ergün, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Alper Ergün Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

şerref..taltepe
Zamanlama
İlgi
Ortam

Allah ondan razı olsun kızımı ameliyat etti. çok şükür sağlığına kavuştu. herzaman işinin başında güleryüzlü tecrübeli 26-10-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Alper Ergün tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Alper Ergün kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Ergün ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Alper Ergün için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Ergün şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Alper Ergün ile anlaşmalı?
Alper Ergün kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Alper Ergün nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Alper Ergün Çanakkale Ezine Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Alper Ergün hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Alper Ergün Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Dr. Alper Ergün için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Alper Ergün muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Alper Ergün hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Ergün ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Alper Ergün hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Ergün hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.