Dr. Alper Arık, Trabzon, Aile Hekimliği

Dr. Alper Arık

Aile Hekimliği - Trabzon

Hib Aşısı, Hpv Aşısı, Migren

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Aydınlıkevler Mahallesi Dilek Sokak Hacı Murat Tosun Camii Altı  Merkez, Trabzon
Aydınlıkevler Aile Sağlığı Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Alper Arık Hakkında

Alper Arık Kimdir?

Dr. Alper Arık, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Alper Arık, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Alper Arık tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Alper Arık kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Arık ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Alper Arık için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Arık şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Alper Arık nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Alper Arık Aydınlıkevler Aile Sağlığı Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Alper Arık hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Alper Arık Aile Hekimliği, uzmanıdır. Difteri/tetanoz/aselüler boğmaca aşısı, Aile ve Çocuk Danışmanlığı, Aşılama(immünizasyon), Immunizasyon(aşılama), Diyafram yöntemi(doğum kontrol) alanlarında hizmet veriyor ve Hib Aşısı, Hpv Aşısı, Migren, Bel Ağrısı, Japon Ensefaliti Aşısı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Alper Arık için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Alper Arık muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Alper Arık hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Arık ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Alper Arık hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Arık hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.