Dr. Alper Alabulut, Samsun, Beyin ve Sinir Cerrahisi

Dr. Alper Alabulut

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Samsun

Skolyoz, Lop Rezeksiyonu(Epilepsi Cerrahisi), Beyin Anevrizması

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Kurupelit, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Kampüs  19 Mayıs(Ballıca), Samsun
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Alper Alabulut Hakkında

Alper Alabulut Kimdir?

Dr. Alper Alabulut, Beyin ve Sinir Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Alper Alabulut, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

�e..ler

İyi ki sizleri tanıdım,iyi ki burada ameliyat oldum? En büyük şansım oldunuz. Yeniden sağlıkla yürüyebiliyor olmak mucize gibi ve 1 ay gibi kısa bir zamanda?Size ve tüm ekibe sonsuz teşekkürler ? 10-07-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Alper Alabulut tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Alper Alabulut kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Alabulut ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Alper Alabulut için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Alabulut şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Alper Alabulut nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Alper Alabulut Ondokuz Mayıs Üniversitesi Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Alper Alabulut hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Alper Alabulut Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır. Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi, Mikrodiskektomi, Epiduroskopi, Boyun fitiği cerrahisi, Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Skolyoz, Lop Rezeksiyonu(Epilepsi Cerrahisi), Beyin Anevrizması, Epilepsi (Sara), KİBAS (Kafa İçi Basınç Artışı Sendromu) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Alper Alabulut için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Alper Alabulut muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Alper Alabulut hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Alabulut ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Alper Alabulut hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Alabulut hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.