Doktorun Adresi (2)

Mahkeme Mah., Hürriyet Cad. No:25, 10700 Burhaniye/Balıkesir  Balıkesir
Balikesır Burhanıye Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
Toros Mah., Yurt Cd. No:13, 42000 Ereğli/Konya  Konya
Konya Ereğlı Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

gay..can

Yıllardır çektiğim çift taraflı kasık fıtığımı ameliyat edip hemen ertesi günü taburcu eden mükemmel bir doktor.Hepsinden önemlisi insanlık davranış biçimiyle adam gibi adam kendisine ve tüm ekibine şükranlarımı sunuyorum. 29-07-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Alparslan Yazgan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Alparslan Yazgan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Yazgan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Alparslan Yazgan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Yazgan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Alparslan Yazgan ile anlaşmalı?
Alparslan Yazgan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Alparslan Yazgan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Alparslan Yazgan Balikesır Burhanıye Devlet HastanesıKonya Ereğlı Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Alparslan Yazgan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Alparslan Yazgan Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Dr. Alparslan Yazgan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Alparslan Yazgan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Alparslan Yazgan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Yazgan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Alparslan Yazgan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Yazgan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.