Doktorun Adresi

Yeşil Mh. 622. Sokak NO:2, Yeşil, 09800 nazilli/Nazilli/Aydın  Aydın
Aydın Nazilli Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ali Taşar Hakkında

Ali Taşar Kimdir?

Dr. Ali Taşar, Acil Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. Ali Taşar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ali Taşar Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ali Taşar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ali Taşar kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Taşar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ali Taşar için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Taşar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ali Taşar ile anlaşmalı?
Ali Taşar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ali Taşar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ali Taşar Aydın Nazilli Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ali Taşar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ali Taşar Acil Tıp, uzmanıdır.

Dr. Ali Taşar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ali Taşar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ali Taşar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Taşar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ali Taşar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Taşar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.