Dr. Ali Tahtacı

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Gaziantep

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

İncili Pınar, Ali Fuat Cebesoy Blv. No:45, 27090 Şehitkamil/Gaziantep  Gaziantep
Sani Konukoğlu Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ali Tahtacı Hakkında

Ali Tahtacı Kimdir?

Dr. Ali Tahtacı, Kadın Hastalıkları ve Doğum alanlarında faaliyet göstermektedir. Ali Tahtacı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ali Tahtacı Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ali Tahtacı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ali Tahtacı kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Tahtacı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ali Tahtacı için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Tahtacı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ali Tahtacı ile anlaşmalı?
Ali Tahtacı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ali Tahtacı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ali Tahtacı Sani Konukoğlu Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ali Tahtacı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ali Tahtacı Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır.

Dr. Ali Tahtacı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ali Tahtacı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ali Tahtacı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Tahtacı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ali Tahtacı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Tahtacı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.