Dr. Ali Osman Önsesveren

Pratisyen Hekimlik - Konya

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ali Osman Önsesveren Hakkında

Ali Osman Önsesveren Kimdir?

Dr. Ali Osman Önsesveren, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Ali Osman Önsesveren, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ali Osman Önsesveren Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ali Osman Önsesveren tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ali Osman Önsesveren kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Önsesveren ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ali Osman Önsesveren için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Önsesveren şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ali Osman Önsesveren ile anlaşmalı?
Ali Osman Önsesveren kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ali Osman Önsesveren nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ali Osman Önsesveren Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ali Osman Önsesveren hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ali Osman Önsesveren Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Ali Osman Önsesveren için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ali Osman Önsesveren muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ali Osman Önsesveren hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Önsesveren ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ali Osman Önsesveren hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Önsesveren hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.