Dr. Ali Mustafaoğlu

Pratisyen Hekimlik - Kocaeli

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ali Mustafaoğlu Hakkında

Ali Mustafaoğlu Kimdir?

Dr. Ali Mustafaoğlu, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Ali Mustafaoğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ali Mustafaoğlu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ali Mustafaoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ali Mustafaoğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Mustafaoğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ali Mustafaoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Mustafaoğlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ali Mustafaoğlu ile anlaşmalı?
Ali Mustafaoğlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ali Mustafaoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ali Mustafaoğlu Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ali Mustafaoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ali Mustafaoğlu Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Ali Mustafaoğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ali Mustafaoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ali Mustafaoğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Mustafaoğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ali Mustafaoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Mustafaoğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.