Dr. Ali Muharrem Erzurum, Kahramanmaraş, Pratisyen Hekimlik

Dr. Ali Muharrem Erzurum

Pratisyen Hekimlik - Kahramanmaraş

Randevu Al Değerlendir

Adres

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ali Muharrem Erzurum tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ali Muharrem Erzurum kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. A Erzurum ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ali Muharrem Erzurum için nasıl randevu alabilirim?

Dr. A Erzurum şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ali Muharrem Erzurum ile anlaşmalı?

Ali Muharrem Erzurum kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ali Muharrem Erzurum nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Ali Muharrem Erzurum Kahramanmaraş Türkoğlu Dr.kemal Beyazit Fızık Tedavı Ve Rehabılıtasyon Merkezı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ali Muharrem Erzurum hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Ali Muharrem Erzurum Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Ali Muharrem Erzurum için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ali Muharrem Erzurum muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ali Muharrem Erzurum hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. A Erzurum ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ali Muharrem Erzurum hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. A Erzurum hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.