Doktorun Adresi

Sanayi, Atatürk Blv., 38010 Kocasinan/Kayseri  Kayseri
Kayseri Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ali Hasözhan Hakkında

Ali Hasözhan Kimdir?

Dr. Ali Hasözhan, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Ali Hasözhan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • İstanbul Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 18.12.1996)

Ali Hasözhan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ali Hasözhan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ali Hasözhan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Hasözhan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ali Hasözhan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Hasözhan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ali Hasözhan ile anlaşmalı?
Ali Hasözhan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ali Hasözhan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ali Hasözhan Kayseri Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ali Hasözhan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ali Hasözhan Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. Ali Hasözhan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ali Hasözhan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ali Hasözhan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Hasözhan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ali Hasözhan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Hasözhan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.