Dr. Ali Galip Yener

Tıbbi Patoloji - İzmir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Yenişehir, Gaziler Cad No:331, 35110 Tepecik/Konak/İzmir  İzmir
İzmir Dr.suat Seren Göğüs Hastalıklari Ve Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ali Galip Yener Hakkında

Ali Galip Yener Kimdir?

Dr. Ali Galip Yener, Tıbbi Patoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Ali Galip Yener, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ali Galip Yener Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ali Galip Yener tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ali Galip Yener kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Yener ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ali Galip Yener için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Yener şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ali Galip Yener ile anlaşmalı?
Ali Galip Yener kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ali Galip Yener nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ali Galip Yener İzmir Dr.suat Seren Göğüs Hastalıklari Ve Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ali Galip Yener hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ali Galip Yener Tıbbi Patoloji, uzmanıdır.

Dr. Ali Galip Yener için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ali Galip Yener muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ali Galip Yener hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Yener ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ali Galip Yener hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Yener hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.