Dr. Ali Ferhat Gürsan

Pratisyen Hekimlik - Konya

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ali Ferhat Gürsan Hakkında

Ali Ferhat Gürsan Kimdir?

Dr. Ali Ferhat Gürsan, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Ali Ferhat Gürsan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ali Ferhat Gürsan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ali Ferhat Gürsan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ali Ferhat Gürsan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Gürsan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ali Ferhat Gürsan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Gürsan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ali Ferhat Gürsan ile anlaşmalı?
Ali Ferhat Gürsan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ali Ferhat Gürsan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ali Ferhat Gürsan Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ali Ferhat Gürsan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ali Ferhat Gürsan Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Ali Ferhat Gürsan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ali Ferhat Gürsan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ali Ferhat Gürsan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Gürsan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ali Ferhat Gürsan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Gürsan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.