Doktorun Adresi

Sarıgüllük, 25 Aralık Devlet Hst., 27060 Şehitkamil/Gaziantep  Gaziantep
Gazıantep 25 Aralik Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ali Cengiz Muhtar Hakkında

Ali Cengiz Muhtar Kimdir?

Dr. Ali Cengiz Muhtar, Üroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Ali Cengiz Muhtar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ali Cengiz Muhtar Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..demir
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ali Cengiz Muhtar doktorum benimle ilgilendi zamanlaması ilgisi çok iyidi. kendisine tşk ederim.. saygılarımla Ali Ağdemir 01-12-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ali Cengiz Muhtar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ali Cengiz Muhtar kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Muhtar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ali Cengiz Muhtar için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Muhtar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ali Cengiz Muhtar ile anlaşmalı?
Ali Cengiz Muhtar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ali Cengiz Muhtar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ali Cengiz Muhtar Gazıantep 25 Aralik Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ali Cengiz Muhtar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ali Cengiz Muhtar Üroloji, uzmanıdır.

Dr. Ali Cengiz Muhtar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ali Cengiz Muhtar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ali Cengiz Muhtar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Muhtar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ali Cengiz Muhtar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Muhtar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.