Doktorun Adresi (3)

Dumlupınar, İskenderun Devlet Hst., 31200 İskenderun/Hatay  Hatay
Hatay İskenderun Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Yeni, Suat İshakoğlu Cad., 49530 Bulanık/Muş  Muş
Muş Bulanik Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Saray, 49200 Merkez/Muş Merkez/Muş  Muş
Muş Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ali Bulgan Hakkında

Ali Bulgan Kimdir?

Dr. Ali Bulgan, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Ali Bulgan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ali Bulgan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ali Bulgan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ali Bulgan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Bulgan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ali Bulgan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Bulgan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ali Bulgan ile anlaşmalı?
Ali Bulgan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ali Bulgan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ali Bulgan Hatay İskenderun Devlet HastanesıMuş Bulanik Devlet HastanesıMuş Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ali Bulgan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ali Bulgan Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. Ali Bulgan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ali Bulgan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ali Bulgan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Bulgan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ali Bulgan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Bulgan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.