Dr. Alev Aktaş

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - İstanbul

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Zeynep Kamil, Dr. Burhanettin Üstünel Sokağı No:10, 34668 Üsküdar/İstanbul  İstanbul
İstanbul Zeynep Kamıl Kadin Ve Çocuk Hastaliklari Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Alev Aktaş Hakkında

Alev Aktaş Kimdir?

Dr. Alev Aktaş, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Alev Aktaş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Alev Aktaş Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Alev Aktaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Alev Aktaş kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Aktaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Alev Aktaş için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Aktaş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Alev Aktaş ile anlaşmalı?
Alev Aktaş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Alev Aktaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Alev Aktaş İstanbul Zeynep Kamıl Kadin Ve Çocuk Hastaliklari Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Alev Aktaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Alev Aktaş Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Alev Aktaş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Alev Aktaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Alev Aktaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Aktaş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Alev Aktaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Aktaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.