Doktorun Adresi

Dede, 26030 Odunpazarı/Eskişehir  Eskişehir
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Akın Turgut Hakkında

Akın Turgut Kimdir?

Dr. Akın Turgut, Ortopedi ve Travmatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Akın Turgut, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 27.04.1994)

Akın Turgut Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

im..
Zamanlama
İlgi
Ortam

DEĞERLİ HOCAM Öncelikle size çok teşekkür ediyorum Verdiğiniz ilaçlar çok iyi geldi.Elimde ve parmaklarımdaki yoğun şişlik hafifledi Şimdi daha az acıyla fizik tedavi göreceğim inşallah Keşke en başta size başvurabilseydim.8 aydır çok ıstırapçektim.Allah size sağlıklı uzun ömürler versin İlgilediniz tekrar çok teşekkür ediyorum 26-03-2021

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Akın Turgut tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Akın Turgut kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Turgut ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Akın Turgut için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Turgut şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Akın Turgut ile anlaşmalı?
Akın Turgut kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Akın Turgut nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Akın Turgut Eskişehir Osmangazi Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Akın Turgut hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Akın Turgut Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır.

Dr. Akın Turgut için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Akın Turgut muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Akın Turgut hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Turgut ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Akın Turgut hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Turgut hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.