Dr. Akif Peker

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Bursa

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Mutluevler Mah., Doburca Cad., 16090 Osmangazi/Bursa  Bursa
Bursa Çekirge Devlet Hastanesi(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Akif Peker Hakkında

Akif Peker Kimdir?

Dr. Akif Peker, Kadın Hastalıkları ve Doğum alanlarında faaliyet göstermektedir. Akif Peker, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Akif Peker Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Akif Peker tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Akif Peker kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Peker ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Akif Peker için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Peker şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Akif Peker ile anlaşmalı?
Akif Peker kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Akif Peker nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Akif Peker Bursa Çekirge Devlet Hastanesi(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Akif Peker hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Akif Peker Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır.

Dr. Akif Peker için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Akif Peker muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Akif Peker hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Peker ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Akif Peker hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Peker hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.