Dr. Ahmet Muzaffer Demir

Dahiliye - İç Hastalıkları, Hematoloji - Edirne

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Balkan Yerleşkesi, 22130 Bosna/Edirne Merkez/Edirne  Edirne
Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma Ve Uygulama Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ahmet Muzaffer Demir Hakkında

Ahmet Muzaffer Demir Kimdir?

Dr. Ahmet Muzaffer Demir, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Hematoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Hematoloji Ahmet Muzaffer Demir, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 18.06.1997)

Ahmet Muzaffer Demir Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

oğan..
Zamanlama
İlgi
Ortam

sayın hocam her zaman mutavazi hastalarıyla diyolok kuran onlarla elinden geldigince ilgilenen ve sorunlarına çözüm arayan güler yüzlü olması ve hastaların dertlerini dinlemesi her bakımdan sahsınca çok önemli oldugundan mesleginde ,de başarısını ön plana çıkarmaktadır bu vesileyle şahsına başarılarının devamını diler saygılarımı sunar iyi günler dilerm 02-01-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ahmet Muzaffer Demir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ahmet Muzaffer Demir kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Demir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ahmet Muzaffer Demir için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Demir şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ahmet Muzaffer Demir ile anlaşmalı?
Ahmet Muzaffer Demir kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ahmet Muzaffer Demir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ahmet Muzaffer Demir Trakya Üniversitesi Sağlık Araştırma Ve Uygulama Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ahmet Muzaffer Demir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ahmet Muzaffer Demir Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Hematoloji uzmanıdır.

Dr. Ahmet Muzaffer Demir için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ahmet Muzaffer Demir muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ahmet Muzaffer Demir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Demir ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ahmet Muzaffer Demir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Demir hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.