Doktorun Adresi (2)

Konya Eğitim ve Araştırma Hst., 42090 Meram/Konya  Konya
Konya Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ahmet Murat Bayraktar Hakkında

Ahmet Murat Bayraktar Kimdir?

Dr. Ahmet Murat Bayraktar, Üroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Ahmet Murat Bayraktar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Ankara Türkiye Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 13.12.2011)
  • Ankara Türkiye Yüksek İhtisas Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 13.12.2011)

Ahmet Murat Bayraktar Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

er..oy
Zamanlama
İlgi
Ortam

İLGİLİ KAFA DENGİ ANLAYIŞLI VE NAZİK BIR BEYFENDİ.BÖYLE BİR DOKTORA DENK GELDIGIM ICIN KENDIMI COK SANSLI HISSEDIYORUM .MESLEKI HAYATINDA DAHA GUZEL YERLERE GELECEGINDEN SUPHEM YOK.ALLAH YASAMINDA VE MESLEKI ALANINDA YOLUNU ACIK ETSIN INS. AMİN. BU ARADA YOZGAT SEHIR HASTANESI TUM CALISANLARI YA MUTLU YADA YONETICILERI GERCEKTEN YONETMEYI BILIYORLAR ONLARIDA BURDAN TUM CALISANLARINI VE YONETICILERINI TEBRIK EDIYORUM. 18-12-2020

tafa Yalçın..gin
Zamanlama
İlgi
Ortam

Alah kendisinden birmilyon kere razı olsun hatalı sonda dan dolayı enfeksiyon olmuştum 4 ameliyat oldugum dr 4.oldu son oldu şukur en iyisını bulmusum basarilarının devamını delerım saygı ve hürmetlerimi dunsrım var olsun sag oldun 21-09-2018

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ahmet Murat Bayraktar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ahmet Murat Bayraktar kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Bayraktar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ahmet Murat Bayraktar için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Bayraktar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ahmet Murat Bayraktar ile anlaşmalı?
Ahmet Murat Bayraktar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ahmet Murat Bayraktar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ahmet Murat Bayraktar Konya Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S)Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ahmet Murat Bayraktar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ahmet Murat Bayraktar Üroloji, uzmanıdır.

Dr. Ahmet Murat Bayraktar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ahmet Murat Bayraktar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ahmet Murat Bayraktar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Bayraktar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ahmet Murat Bayraktar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Bayraktar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.