Dr. Ahmet Kazım Zorlu

Pratisyen Hekimlik - Kocaeli

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (3)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Sultan Orhan, İlyas Bey Cad., 41400 Gebze/Kocaeli (İzmit)  Kocaeli
Kocaeli Verem Savaş Dispanseri

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ahmet Kazım Zorlu Hakkında

Ahmet Kazım Zorlu Kimdir?

Dr. Ahmet Kazım Zorlu, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Ahmet Kazım Zorlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ahmet Kazım Zorlu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ahmet Kazım Zorlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ahmet Kazım Zorlu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Zorlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ahmet Kazım Zorlu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Zorlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ahmet Kazım Zorlu ile anlaşmalı?
Ahmet Kazım Zorlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ahmet Kazım Zorlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ahmet Kazım Zorlu Aile HekimliğiKocaeli Thsk - Toplum Sağlığı MerkeziKocaeli Verem Savaş Dispanseri bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ahmet Kazım Zorlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ahmet Kazım Zorlu Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Ahmet Kazım Zorlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ahmet Kazım Zorlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ahmet Kazım Zorlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Zorlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ahmet Kazım Zorlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Zorlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.