Dr. Ahmet Ersoy

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - Manisa

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Şehitler, Akhisar Cad. D:1, 45020 Merkez,/Manisa Merkez/Manisa  Manisa
Manısa Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ahmet Ersoy Hakkında

Ahmet Ersoy Kimdir?

Dr. Ahmet Ersoy, Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB alanlarında faaliyet göstermektedir. Ahmet Ersoy, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ahmet Ersoy Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ahmet Ersoy tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ahmet Ersoy kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Ersoy ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ahmet Ersoy için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Ersoy şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ahmet Ersoy ile anlaşmalı?
Ahmet Ersoy kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ahmet Ersoy nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ahmet Ersoy Manısa Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ahmet Ersoy hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ahmet Ersoy Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB, uzmanıdır.

Dr. Ahmet Ersoy için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ahmet Ersoy muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ahmet Ersoy hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Ersoy ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ahmet Ersoy hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Ersoy hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.