Dr. Ahmet Ersin Atay, Tekirdağ, Medikal Estetik Sertifikalı Tıp Doktoru

Dr. Ahmet Ersin Atay

Medikal Estetik Sertifikalı Tıp Doktoru - Tekirdağ

Vücut Estetik Uygulamaları, Şişmanlık (Obezite), Bel Fıtığı

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Kazimiye Mah. Orion AVM Karşısı Olimpia İş Merkezi Kat 2 Daire 8  Çorlu, Tekirdağ
Atay Akupunktur Tamamlayıcı Tıp ve Medikal Estetik Kliniği

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Ahmet Ersin Atay Kimdir?

Dr. Ahmet Ersin ATAY, 1969 yılında Gaziantep’te doğmuştur. Lisans öncesi eğitimlerini Gaziantep’te bitirdikten sonra 1987 yılında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimine başlamıştır. 1993 yılında eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır.

15 yıl boyunca devlette çalışmasının ardından kendi özel kliniğini açmıştır. 2007 yılından itibaren Medikal Estetik üzerine çeşitli Avrupa Ülkelerinde ve Rusya’da eğitimler almıştır. 2009-2010 yılları arasında Yeditepe Üniversitesi'nde Akupunktur uzmanlığı eğitimlerini de tamamlamış olan Dr. Ahmet Ersin ATAY, şu anda Çorlu'da bulunan kendi özel kliniğimde hizmet vermektedir.

Evli ve üç çocuk babası olan Dr. Ahmet Ersin ATAY, kitap okumaktan, mesleki araştırmalar yapmaktan, seyahat etmekten, insanların sağlık sorunlarına çözüm bulmaktan keyif almaktadır ve iyi derecede İngilizce bilgisine sahiptir.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ahmet Ersin Atay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Akupunktur kilo tedavisi

  Merhaba , babamı kaybettikten sonra çok yemeye ve uyumamaya başladım , ciddi mide yanmalarım var ağlayacak dereceye geliyorum yediğim herşey dokunuyor ve stresten uyuyamıyorum günlük en fazla 5 saat uyuyabiliyorum bu çoğunlukla haftada 5 gün 3 veya 4 saat oluyor , yedikçe mutlu oluyorum 1,5 senede 1... devamı

  Doktor Cevabı:

  Dr. Ahmet Ersin Atay

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Migren ağrısı ve atakları

  Merhaba dr.ahmet bey çok şiddetli migren atakları ve ağrılarım oluyor akapunturda bunun için bir tedavi yöntemi varmı öğrenmek istiyorum şimdiden teşekkürler

  Doktor Cevabı:

  Dr. Ahmet Ersin Atay

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.