Dr. Ahmet Erdemir

Ortopedi ve Travmatoloji - Konya

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Yeni Şehir, 42060 Selçuklu/Konya  Konya
Konya Numune Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ahmet Erdemir Hakkında

Ahmet Erdemir Kimdir?

Dr. Ahmet Erdemir, Ortopedi ve Travmatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Ahmet Erdemir, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ahmet Erdemir Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ahmet Erdemir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ahmet Erdemir kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Erdemir ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ahmet Erdemir için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Erdemir şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ahmet Erdemir ile anlaşmalı?
Ahmet Erdemir kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ahmet Erdemir nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ahmet Erdemir Konya Numune Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ahmet Erdemir hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ahmet Erdemir Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır.

Dr. Ahmet Erdemir için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ahmet Erdemir muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ahmet Erdemir hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Erdemir ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ahmet Erdemir hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Erdemir hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.