Dr. Ahmet Baki Yağcı

Radyoloji - Denizli

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Saraylar, Hastane Cd. No:42, 20010 Denizli Merkez/Denizli  Denizli
Pamukkale Üniversitesi Eğitim Uygulama Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ahmet Baki Yağcı Hakkında

Ahmet Baki Yağcı Kimdir?

Dr. Ahmet Baki Yağcı, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Ahmet Baki Yağcı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ahmet Baki Yağcı Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ahmet Baki Yağcı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ahmet Baki Yağcı kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Yağcı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ahmet Baki Yağcı için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Yağcı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ahmet Baki Yağcı ile anlaşmalı?
Ahmet Baki Yağcı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ahmet Baki Yağcı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ahmet Baki Yağcı Pamukkale Üniversitesi Eğitim Uygulama Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ahmet Baki Yağcı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ahmet Baki Yağcı Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. Ahmet Baki Yağcı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ahmet Baki Yağcı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ahmet Baki Yağcı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Yağcı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ahmet Baki Yağcı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Yağcı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.