Doktorun Adresi (2)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Kozağaç, Özmen Cd. No:145, 35390 Buca/İzmir  İzmir
İzmir Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ahmet Akıncı Hakkında

Ahmet Akıncı Kimdir?

Dr. Ahmet Akıncı, Acil Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. Ahmet Akıncı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ahmet Akıncı Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ahmet Akıncı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ahmet Akıncı kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Akıncı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ahmet Akıncı için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Akıncı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ahmet Akıncı ile anlaşmalı?
Ahmet Akıncı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ahmet Akıncı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ahmet Akıncı Aile Hekimliğiİzmir Buca Seyfi Demirsoy Devlet Hastanesi(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ahmet Akıncı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ahmet Akıncı Acil Tıp, uzmanıdır.

Dr. Ahmet Akıncı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ahmet Akıncı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ahmet Akıncı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Akıncı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ahmet Akıncı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Akıncı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.