Dr. Adnan Yüksel

Dahiliye - İç Hastalıkları - Adıyaman

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

02300 Besni/Adıyaman Province  Adıyaman
Adıyaman Besnı Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Adnan Yüksel Hakkında

Adnan Yüksel Kimdir?

Dr. Adnan Yüksel, Dahiliye - İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Adnan Yüksel, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Adnan Yüksel Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Adnan Yüksel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Adnan Yüksel kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Yüksel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Adnan Yüksel için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Yüksel şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Adnan Yüksel ile anlaşmalı?
Adnan Yüksel kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Adnan Yüksel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Adnan Yüksel Adıyaman Besnı Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Adnan Yüksel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Adnan Yüksel Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Adnan Yüksel için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Adnan Yüksel muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Adnan Yüksel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Yüksel ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Adnan Yüksel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Yüksel hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.