Doktorun Adresi (3)

Teyyaredüzü Mah., Atatürk Blv. No:323, 28200 Merkez/Giresun Merkez/Giresun  Giresun
Giresun Üniversitesi Prof.dr. A. İlhan Özdemır Eğitim Ve Araştrıma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Talaytepe Mahallesi, Elazığ Yolu Üzeri 10.Km, 21010 Kayapınar Üçkuyular/Yenişehir/Diyarbakır  Diyarbakır
Sağlık Bakanlığı Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Adnan Atay Hakkında

Adnan Atay Kimdir?

Dr. Adnan Atay, Radyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Adnan Atay, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Adnan Atay Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Adnan Atay tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Adnan Atay kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Atay ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Adnan Atay için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Atay şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Adnan Atay ile anlaşmalı?
Adnan Atay kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Adnan Atay nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Adnan Atay Giresun Üniversitesi Prof.dr. A. İlhan Özdemır Eğitim Ve Araştrıma HastanesiSağlık Bakanlığı Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim Ve Araştırma HastanesiT.c.sağlık Bakanlığı Uşak Khb Uşak Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Adnan Atay hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Adnan Atay Radyoloji, uzmanıdır.

Dr. Adnan Atay için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Adnan Atay muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Adnan Atay hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Atay ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Adnan Atay hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Atay hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.