Doktorun Adresi

Özalper, Turgut Özal 1. Cd. No:4, 44330 Yeşilyurt/Malatya Merkez/Malatya  Malatya
Malatya Eğitim Araştırma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Abdullah Göğer Hakkında

Abdullah Göğer Kimdir?

Dr. Abdullah Göğer, Üroloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Abdullah Göğer, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Abdullah Göğer Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Abdullah Göğer tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Abdullah Göğer kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. A Göğer ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Abdullah Göğer için nasıl randevu alabilirim?
Dr. A Göğer şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Abdullah Göğer ile anlaşmalı?
Abdullah Göğer kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Abdullah Göğer nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Abdullah Göğer Malatya Eğitim Araştırma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Abdullah Göğer hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Abdullah Göğer Üroloji, uzmanıdır.

Dr. Abdullah Göğer için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Abdullah Göğer muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Abdullah Göğer hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. A Göğer ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Abdullah Göğer hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. A Göğer hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.